Konferencja Mity Algorytmu

konferencja online

Zapraszam na konferencję online: Videokracja

  • Jeśli jesteś twórcą video
  • Jeśli aktywnie prowadzisz swój kanał
  • Jeśli chcesz go rozwijać i czerpać inspiracje od najlepszych

BĄDŹ Z NAMI 7.10.2021
O GODZ. 1800 – 2040

Gwarantuję:

dużą dawkę unikatowej wiedzy, case studies od wyjątkowych polskich twórców, spotkania z gwiazdami polskiego YouTube. Mam nadzieję, że wrześniowa konferencja to dopiero początek a w kolejnych miesiącach będziecie mogli dowiedzieć się jeszcze więcej!

Zarejestruj się i

Zapraszam – Maciek Wróblewski, twórca Videokracji

AGENDA

18:00 Jak rozwijać i sprzedawać produkty dzięki YouTube; Arlena Witt (20 min wywiadu + 20 min Q&A)

18:40 Nietypowe sposoby zdobywania środków na działania YouTubowe, Tomasz Rożek (20 min prelekcjii + 20 min Q&A)

19.20 ReStart kanału, Dominik Szarek  (20 min prezentacji + 20 min Q&A)

20.00 Mity algorytmu Maciek Wróblewski  (20 min prezentacji + 20 min Q&A)

Prowadzenie: Karol Wyszyński

PRELEGENCI:

Arlena Witt

pasjonatka nauki języka angielskiego, autorka książek: „Grama to nie drama” oraz „Władaj i gadaj”, które szybko stały się bestsellerami. Autorka kanału YouTube, który subskrybuje 530 tys. osób, a filmy wyświetlono już ponad 47 milionów razy!

Tomasz Rożek

Doktor fizyki, popularny twórca internetowy, znany dziennikarz popularnonaukowy i popularyzator nauki. Autor kanału/podcastu/bloga Nauka. To lubię i „Nauka. To Lubię Junior”

Szef działu „Nauka i gospodarka” w tygodniku „Gość Niedzielny”. Autor kilku bestsellerowych książek naukowych. Autor i prowadzący programów radiowych i telewizyjnych.

Dominik Szarek

Pionier polskiej sceny YouTube, współtworzył m.in takiej projekty jak Webshake.tv. Od lat prowadzi kanał Futbolove, subskrybowany przez ponad 300 tys. widzów. Przez kilka lat rozwijał projekty wideo w Polskim Związku Piłki Nożnej.

Maciek Wróblewski

Ze światem YouTube związany od 2013 roku. Pracował w największych sieciach partnerskich (MCN), a obecnie zarządza własną agencją reklamową AdRebellion. Prowadzi też szkolenia z YouTube’a oraz opowiada o videomarketingu na konferencjach branżowych. Przez wiele lat był uczestnikiem, jako jedyna osoba z Polski, oficjalnego programu YouTube Product Expert oraz YouTube Hero.

Z sukcesem prowadził kanały YouTube takich marek jak Tymbark, Kubuś czy IKEA. Tworzyłem także YouTube’owe kampanie m.in. dla Allegro, Caussade, IKEA, K2 Auto, Lidl, Nerf czy Seni.

Kontakt z organizatorami:
mail: maciek@adrebellion.com

Dołącz już teraz i bądź z nami 7 października

Dziękujemy za rejestrację. W tym miejscu pojawi się transmisja konferencji.

Przewiń do góry