Poznajmy się lepiej

Marketing i YouTube to moje największe pasje. Tym bardziej się cieszę, że mogę się nimi podzielić z Tobą!

YouTube

Z sukcesem prowadziłem kanały YouTube takich marek jak Tymbark, Kubuś czy IKEA. Tworzyłem także YouTube'owe kampanie m.in. dla Allegro, Caussade, IKEA, K2 Auto, Lidl, Nerf czy Seni.

szkolenia

Prowadzę szkolenia z YouTube'a oraz opowiadam o videomarketingu na konferencjach branżowych. Przez wiele lat byłem uczestnikiem, jako jedyna osoba z Polski, oficjalnego programu YouTube Product Expert oraz YouTube Hero.

@videokracja

subskrybuj

@videokracja

obserwuj

maciej-wroblewski-videomarketing-profilowe
Trafiłam na Twój kanał na YT „Videokracja” kilka miesięcy temu. Ogólnie mój kanał spełnia zasady, o których opowiadasz w filmach ale po jednym z Twoich filmów wzięłam sobie do serca to, że muszę popracować nad miniaturkami.

Broniłam się przed krzykliwymi miniaturkami, bo to nie moja estetyka – ja lubię stonowaną kolorystykę i harmonię. Postanowiłam jednak zaryzykować, zgodnie z Twoimi wytycznymi dodać krzykliwe hasła, zbliżenia, kontrastowe i wyraziste kolory etc. Nowe miniaturki zaczęłam wstawiać ok. miesiąc temu – na początku nie było żadnej różnicy, ale, ale… z czasem… hmmm… No po miesiącu jest o 34% lepiej (screen)

Wielkie dzięki za Twoją działalność i że chce Ci się dzielić swoim doświadczeniem
AGNIESZKA
Przewiń do góry