O Videokracji

Cześć! Skoro udało Ci się tu znaleźć, prawdopodobnie jesteś zainteresowany/a tworzeniem treści w Internecie. Niezależnie od tego, czy już prężnie działasz, czy dopiero zaczynasz – rozgość się, bo znajdziesz tutaj mnóstwo przydatnych porad o tym, jak rozwijać swój kanał. Dowiesz się tu między innymi biznesowego podejścia do tworzenia treści w Internecie, ale także odkryjesz prawa, jakimi rządzi się YouTube i jego algorytm. Przerobimy też wspólnie wiele przykładów twórców, którzy mogą podzielić się cennym doświadczeniem tak, abyś nie musiał/a popełniać tych samych błędów.

Ja nazywam się Maciek Wróblewski i jestem związany z YouTubem od ponad 8 lat. Najpierw pracowałem w największych sieciach partnerskich (MCN), a obecnie zarządzam własną agencją reklamową AdRebellion. Prowadzę też szkolenia z YouTube’a oraz opowiadam o videomarketingu na konferencjach branżowych. Przez wiele lat byłem uczestnikiem, jako jedyna osoba z Polski, oficjalnego programu YouTube Product Expert oraz YouTube Hero.

Jeśli jest jeszcze coś, co życzysz sobie zobaczyć na tym kanale – śmiało dawaj znać w komentarzach. I nie zapomnij zobaczyć, na czym polega program Allegro Polecam, który jest partnerem programu Videokracja. To właśnie dzięki takim programom afiliacyjnym możesz zarabiać już od pierwszego subskrybenta.

Przewiń do góry