Szkolenie YouTube: Prowadzenie kanału marki

Szkolenie dedykowane tym, którzy chcą skutecznie prowadzić kanał YouTube dla swojej marki. Nauczę Cię ofensywy i defensywy. Ofensywa, czyli nauczysz się efektywnych taktyk tworzenia i emisji treści. Defensywa to ochrona przed błędami i zakusami agencji, które zjedzą budżet, ale nie przyniosą rezultatów.

lub wykup dostęp od razu (zostało 6 miejsc)

Jakie korzyści daje kanał YouTube?

Zasięg większy niż telewizja

Z platformy YouTube korzysta ponad 16 milionów Polaków, to więcej niż z wynosi zasięg stacji TVN, ale też Facebook’a czy Instagram’a. Prowadząc kanał na YouTube mamy możliwość dotarcia do prawie każdej osoby w naszej grupie docelowej.

Wpływ na SEO Twojej firmy

YouTube to druga wyszukiwarka na świecie, która także należy do koncernu Alphabet (Google). Dzięki skutecznej optymalizacji filmów masz szansę przebić się z Twoimi treściami na pierwsze miejsca wyników wyszukiwania zarówno w YouTube, jak i w Google.

Brak ucinania zasięgów

Podczas gdy większość platform ucina zasięgi profilom firmowym, YouTube tego nie robi. Każdy, czy mikroprzedsiębiorca, korporacja czy nastolatek mają takie same szanse na sukces na platformie.

Możliwości reklamowe

YouTube jest silnie zintegrowany z platformą reklamową Google Ads. Dzięki precyzyjnie kierowanym reklamom możemy przyśpieszyć rozwój kanału i docierać do tych widzów, którzy zostaną naszymi klientami. 

Szkolenie YouTube - FAQs

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Program szkolenia

Szkolenie zostało podzielone na 4 sesje tematyczne. Co tydzień realizujemy jedną sesję, a zatem odbędziemy 4 spotkania po 3h.  Dzięki takiej formie szkolenia przyswoisz więcej informacji, a Twoje działania na YouTube będą bardziej efektywne.

Dzień nr 1: Zasady działania YouTube

Poznasz cośtam i cośtam

Sesja nr 2: Tworzenie treści na YouTube

Poznasz cośtam i cośtam

Sesja nr 3: Emisja treści

Poznasz cośtam i cośtam

Sesja nr 4: Promocja i analityka

Poznasz cośtam i cośtam

Kim jestem, aby Cię szkolić?

maciek-szkolenie-youtube

Od 2013 roku specjalizuje się w dystrybucji treści video online. W tym czasie poznałem YouTube z wielu perspektyw, które przekładają się na jakość treści szkolenia:

1. Moje kanały YouTube dowożą wyniki

Aż 2 kanały YouTube marek, w których odpowiadałem za strategię, otrzymały statuetki Effie potwierdzające efektywność biznesową.

2. Znam YouTube „od środka”

Przez 2 lata uczestniczyłem w wewn. programie YouTube „YouTube Hero” oraz „YouTube Product Expert” jako jedyna osoba z Polski.

3. Pomogłem wielu Twórcom rozwinąć skrzydła

Pracowałem z wieloma Youberami, w tym >1M subskrybentów, przebić szklany sufit, rozwinąć swoje kanały oraz poprawić monetyzację treści.

 

Przewiń do góry